VITO LIFE - Vitamín B6 5 mg, 100 tobolek

3017 vitamin b6 web
3017 vitamin b6 web
Preţul
24,88 L

Producător

Codul produsului
3038

Skladem
ks

Doplněk stravy | 
Vitamín B6 je známý jako pyridoxin. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitního systému. Mai mult

Pyridoxin neboli vitamín B6 patří do komplexu vitamínů B - vitamínů rozpustných ve vodě. Tohle "béčko" najdeme například v droždí, kvasnicích, obilovinách, celozrnném pečivu, játrech, vepřovém a drůbežím masu, makrele, vejcích, zelí, kapustě, bramborách, špenátu, banánech, mrkvi, avokádu, ořeších. Pro jistotu dobré hladiny v těle je tady ale náš doplněk.

Vitamín B6 má neuvěřitelně dlouhý výčet benefitů pro náš organismus. Proto je v B-komplexu jednou z hlavních hvězd. Jen se podívejte - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek nebo k normální funkci imunitního systému a ke snížení únavy a vyčerpání.

Jak vitamín B6 nejlépe užívat? Přečtěte si náš článek: JAK UŽÍVAT VITAMÍNY A MINERÁLY PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně (nejlépe ráno), zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Vitamín B6 5 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.