VITO LIFE - Laktáza 6.000 FCC, 100 tobolek

lactase 6.000 01
lactase 6.000 01
Preţul
65,80 L

Producător

Codul produsului
3618

Skladem
ks

Doplněk stravy | 
Trpíte laktózovou intolerancí? Enzym laktáza je zázrak pro všechny, kdo trpí tímto nepříjemným zdravotním omezením. Zlepšuje totiž trávení laktózy – mnoha mléčných produktů. Mai mult

Nesnášenlivost mléka dokáže způsobit nepříjemné zažívací obtíže a střevní zánět, když ji neřešíme a mléčné výrobky stále užíváme. Jsou známé dva podtypy této intolerance. První je vrozená laktózová intolerance, která je vzácnější, než druhý typ, tzv. primární laktózová intolerance, která vzniká tím, že je nám geneticky předurčeno, že časem dojde k úbytku enzymu laktázy a tím ke zhoršení tolerance laktózy. Tento problém, který může být pozorován už od narození, lze skvěle řešit dodatečným enzymem laktázy ve formě doplňku.

Laktóza je dnes v mnoha potravinách, někdy se tomu můžeme pěkně divit, protože nejde primárně o mléčné produkty. Laktóza je ale i pomocná technická látka používaná při výrobě léků. Proto by měl být doplněk laktáza při ruce každému s touto intolerancí, jelikož lze jen těžko eliminovat veškerý její příjem. Výrazně tak zlepšíte svoje trávení, pokud i vy laktózu špatně trávíte.

Doporučené dávkování: 1 tobolka těsně před užitím mléčného výrobku, zapít dostatečným množstvím tekutin, max. 9 tobolek denně

Složení: Laktáza 60 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a barviva: oxid titaničitý, hlinitokřemičitan draselný)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.