FIRE unikátní Skinny girls spalovač tuku s kofeinem a glukomannanem, 120 tobolek

vyr 22 spalovac tuku fire
vyr 22 spalovac tuku fire
Preţul
206,44 L

Codul produsului
18084

ks

Skinny girls FIRE unikátní spalovač s kofeinem a glukomannanem.
Spalovač tuku Skinny girls FIRE je vyvinut speciálně pro ženský metabolismus. Tohle tě zaručeně nakopne i ve dny, kdy se ti nebude chtít, tuky s FIRE od nás nemají nejmenší šanci.
SKINNY girls FIRE je obohacen o kofein, chrom, taurin, synefrin a kajenský pepř, tedy o látky, které podporují spalování tuků ve tvém těle a působí jako antioxidanty. Mai mult

Skinny girls FIRE unikátní spalovač s kofeinem a glukomannanem.

Spalovač tuku Skinny girls FIRE je vyvinut speciálně pro ženský metabolismus. Tohle tě zaručeně nakopne i ve dny, kdy se ti nebude chtít, tuky s FIRE od nás nemají nejmenší šanci.

SKINNY girls FIRE je obohacen o kofein, chrom, taurin, synefrin a kajenský pepř, tedy o látky, které podporují spalování tuků ve tvém těle a působí jako antioxidanty.

Podporuje odbourávání podkožního tuku, zrychluje metabolismus. Při pravidelném užívání spolu s aktivním pohybem zaměřeným na redukci podkožního tuku a dietním režimem ti výrazným způsobem pomůže ve tvarování a udržení tvé postavy.

Skinny girls FIRE obsahuje, kromě jiného, především carnitin,glukomannan, taurin a coenzym Q10.

 Glukomannan je jediná látka, která se může pyšnit tím, že má i zdravotní tvrzení o svém působení na hubnutí od expertní komise EU. 

Pokud si v dokumentu “Seznam povolených zdravotních tvrzení při označování potravin” najdeme látku glukomannan (označovanou též konjakový mannan), tak se o ní dozvíme: Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti.

Jeho zdrojem je rostlina Amorphophallus konjac, též zkráceně konjac. Je též lidově označována jako ďáblův jazyk. 

Glukomannan je obsažen v kořenu konjacu a jedná se o látku, která se nedá strávit. Lidské trávicí enzymy, amylázy, nedokážou rozštěpit glykosidickou vazbu, která drží tuto látku pohromadě. Proto prochází relativně nezměněný glukomannan naším trávicím traktem přes žaludek až do střevního traktu. Tato původní nevýhoda, nestravitelnost, se stala naopak zajímavou díky tomu, že příjem energie výrazně převyšuje její výdej.

Carnitin (L-karnitin) je tělu vlastní látka, kterou si organismus dokáže v určitém množství vyrobit. Jeho syntéza je podmíněna přítomností aminokyselin L-lysinu a L-methioninu a také vitaminů B3, B6, C a železa. Zlepšuje transport mastných kyselin s dlouhým uhlíkovým řetězcem (tuku) do mitochondrií, kde dochází k jejich „spalování“ a použití na energii. Je vhodný pro silovou sportovní aktivitu, v dietě, ale i pro vytrvalostní sporty.

Výhody Skinny girls FIRE: FIRE je komplexní spalovač tuku, který je tvořen směsí více druhů účinných látek. Je kombinovaný tak, aby vyhovoval ženskému metabolismu. Základní účinnou látkou je glukomannan spolu s carnitinem, kofeinem, guaranou,kajenským pepřem a taurinem, obohacený navíc coenzymem Q10, který je příjemným doplňkem pro ženskou pleť. Nechceme nechtěné pupínky :-))

Skinny girls FIRE  vyvinutý speciálně pro ženský metabolizmus ti dodá energii a rychleji spálí tuky, to znamená, že si tělo jako zdroj energie bere tuky  a především funguje. Něco o tom víme, protože jej vyrábíme pro sebe, testujeme na sobě a sami jej pravidelně užíváme!  

Holky ze Skinny girl doporučují kombinovat Skinny girls FIRE s dalšími potravinovými doplňky Skinny girls spolu s pravidelným cvičením a zdravým jídelníčkem. Už jsi četla naše recepty na hubnutí

Složení Skinny girls FIRE: Želatinová tobolka kofein, carnitin, glukomannan, guarana, chrom, synefrin, kajenský pepř, taurin, coenzym Q10, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování:
Tréninkový den: 2-4 tobolky (s ohledem na příjem kofeinu z jiných zdrojů) 20 minut před výkonem
Netréninkový den: 2-4 tobolky (s ohledem na příjem kofeinu z jiných zdrojů) ráno po snídani.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě
Energetická hodnota 538 kJ / 122 kcal ve 100 g

Obsah balení: 120 tobolek

Hmotnost balení: 55g