Trăsături pe care femeile le urăsc la bărbați. Nu-i descurajați cu aceste greșeli!

Trăsături pe care femeile le urăsc la bărbați. Nu-i descurajați cu aceste greșeli!

Ați observat că uneori noi nu înțelegem femeile și ele nu ne înțeleg pe noi? Ciocnirea principiilor masculine și feminine are loc în relații, la locul de muncă și la evenimente sociale. Pe scurt, nu este neobișnuit ca fiecare sex să gândească și să acționeze puțin diferit. Prin explicații raționale veți conduce o femeie la plictiseală absolută și ea, la rândul ei, vă va obosi cu narațiuni emoționale. Dar sunt lucruri mult mai rele pe care le poți face unei femei și care o vor enerva la propriu, astfel încât data viitoare nici măcar nu te va ierta pentru explicațiile plictisitoare pe care altfel le-ar fi mestecat și le-ar fi tolerat, așa cum fac multe femei, care apreciază bărbații pentru cu totul alte calități. În acest articol, însă, vă dezvăluim un spectru complet diferit - și anume, calitățile și obiceiurile pe care trebuie neapărat să le evitați întotdeauna în fața unei femei.


DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

Sebevědomí, rozhodnost, smysl pro humor, vnímavost - jedny z nejdůležitějších pilířů k tomu, být pro ženu atraktivní, aniž byste nutně potřebovali tvář adorovaného filmového herce a postavu fitness modela. O těchto vlastnostech jsou popsány snad tisíce stran. Pracujete na nich i vy, ale stále se moc nedaří vystoupit ze svého stínu, ze svého starého já? Možná, že zapomínáte na některé detaily, drobnosti, díky kterým budete pro ženy atraktivnější. Ostatně taková drobnost se nakonec může stát trumfem ve vašem rukávu.


De unde știi că te vrea? Semnale care îți spun că e dornic să flirteze

De unde știi că te vrea? Semnale care îți spun că e dornic să flirteze

Este vară - cel mai bun moment pentru a face cunoștință. Festivalurile în aer liber, petrecerile, barurile cu piscină, vacanțele active și timpul liber, toate se pretează la contacte cu femei noi. Ești unul dintre cei care reușesc să apuce oportunitatea de mânecă sau ești un pic reticent și te simți nesigur, dar în același timp dornic? Poți să recunoști semnalele când o femeie te dorește, când este interesată să se distreze sau chiar să facă ceva mai aventuros în acea seară? În schimb, poți citi printre rânduri când e un efort inutil? Vino să înveți cum să recunoști cu ușurință semnalele de flirt pe care le spune o femeie: Ridică-mă!


Cum să-ți duci viața intimă la următorul nivel de la punctul de îngheț

Cum să-ți duci viața intimă la următorul nivel de la punctul de îngheț

Cu toții, la un moment dat, ajungem să realizăm că viața noastră intimă trece printr-o moarte clinică și se află în punctul de îngheț. Este doar o evoluție normală, viața nu este întotdeauna roz. Despărțiri, crize de relații, probleme în familie sau la locul de muncă - toate acestea sunt reale, se pot întâmpla și vă pot afecta complet "unitatea" vieții. Cum să te întărești pe tine și relațiile? Încearcă doar prin sex mai bun! Dar cum să o facem? Aflați toate elementele esențiale din următoarele sfaturi.


Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Jestli si něco nemůžete koupit, jsou to zkušenosti, které postupně formují váš život. Ani nemusíte být experti na duchovno, aby bylo zřejmé, že před zkušenostmi stojí myšlenky a práce s nimi. Myšlenky, to jsou i fantazie a fantazie, to je velká část spokojeného milostného života. Je meditace tou nejsnazší cestou, jak mysl ovládnout ve svůj prospěch? Vyplatí se do ní investovat čas? A jaké jsou druhy meditace a kolik času to vlastně všechno zabere?


VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

Jak své partnerce ukázat, že ji opravdu hluboce milujete? Výběrová čokoláda nebo víno na svátek zamilovaných? Zapomeňte na tisíckrát ohrané dárky a ukažte, že Valentýn je místo nudné komerce možností, odhodit stereotyp a předvést vaší partnerce, jakou fantazií disponujete. Zde je souhrn plný drzých a žhavých sexuálních nápadů, které vaše vnitřní já pomohou uvolnit a umožní se navzájem zase o něco více poznat.


CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

Lednové dny, kdy opadané vánoční stromky stojí už dávno u popelnic, stávají se každoročně dle mnohých statistik krizovým obdobím a zatěžkávací zkouškou pro partnerské vztahy, jejichž část pravidelně do únoru nevydrží a Valentýn přijde již s „křížkem po funuse“. Jsou to jen otřepané fráze, nebo jde o fakta? Planým poplachem bychom se nezabývali a neztráceli čas k sepsání článku. Že je leden nejčastějším měsícem rozchodů je prostě fakt! Zjistili jsme, co si o tom myslí psychologové, proč se tomu tak děje, ale hlavně přicházíme se zásadami, díky kterým se váš vztah do lednových rozchodových statistik nezapíše.