Cechy, których kobiety nienawidzą u mężczyzn. Proszę ich nie zniechęcać tymi błędami!

Cechy, których kobiety nienawidzą u mężczyzn. Proszę ich nie zniechęcać tymi błędami!

Czy zauważa Pan, że czasami my nie rozumiemy kobiet, a one nie rozumieją nas? Zderzenie zasad męskości i kobiecości ma miejsce w związkach, w pracy i na imprezach towarzyskich. Krótko mówiąc, nie jest rzadkością, że każda płeć myśli i działa trochę inaczej. Poprzez racjonalne wyjaśnienia doprowadzi Pan kobietę do absolutnej nudy, a ona z kolei zmęczy Pana emocjonalnymi narracjami. Ale są o wiele gorsze rzeczy, które może Pan zrobić kobiecie, które dosłownie ją wkurzą, tak, że następnym razem nie wybaczy Panu nawet nudnych wyjaśnień, które w przeciwnym razie przeżułaby i tolerowała, tak jak to robi wiele kobiet, ceniących mężczyzn za całkiem inne cechy. W tym artykule ujawniamy jednak zupełnie inne spektrum - mianowicie cechy i nawyki, których zdecydowanie zawsze powinien Pan unikać w obecności kobiety.


DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

Sebevědomí, rozhodnost, smysl pro humor, vnímavost - jedny z nejdůležitějších pilířů k tomu, být pro ženu atraktivní, aniž byste nutně potřebovali tvář adorovaného filmového herce a postavu fitness modela. O těchto vlastnostech jsou popsány snad tisíce stran. Pracujete na nich i vy, ale stále se moc nedaří vystoupit ze svého stínu, ze svého starého já? Možná, že zapomínáte na některé detaily, drobnosti, díky kterým budete pro ženy atraktivnější. Ostatně taková drobnost se nakonec může stát trumfem ve vašem rukávu.


Skąd Pani wie, że on Panią chce? Sygnały, po których można poznać, że jest chętny do flirtu

Skąd Pani wie, że on Panią chce? Sygnały, po których można poznać, że jest chętny do flirtu

Jest lato - najlepszy czas na zapoznanie się. Festiwale na świeżym powietrzu, imprezy, bary z basenami, aktywny urlop i czas wolny - wszystko to nadaje się do kontaktów z nowymi kobietami. Czy jest Pan jednym z tych, którym udaje się złapać okazję za kark, czy też jest Pan trochę niechętny i czuje się niepewnie, ale jednocześnie chętny? Czy potrafi Pan rozpoznać sygnały, kiedy kobieta chce Pana, kiedy jest zainteresowana zabawą lub nawet zrobieniem czegoś bardziej przygodnego tego wieczoru? I odwrotnie, czy potrafi Pan czytać między wierszami, gdy jest to daremny wysiłek? Proszę się nauczyć, jak łatwo rozpoznać sygnały flirtu, które wypowiada kobieta: Podnieś mnie!


Jak podnieść swoje życie intymne na wyższy poziom z punktu zamarzania

Jak podnieść swoje życie intymne na wyższy poziom z punktu zamarzania

Wszyscy w pewnym momencie dochodzimy do punktu, w którym uświadamiamy sobie, że nasze życie intymne przeżywa śmierć kliniczną i jest na granicy zamrożenia. To tylko normalna kolej rzeczy, życie nie zawsze jest usłane różami. Rozstania, kryzysy w związkach, problemy w rodzinie lub w pracy - to wszystko jest realne, może się zdarzyć i całkowicie wpłynąć na Państwa życiowy "napęd". Jak wzmocnić siebie i związki? Proszę spróbować tylko przez lepszy seks! Ale jak to zrobić? W poniższych wskazówkach dowiedzą się Państwo wszystkiego, co najważniejsze.


Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Jestli si něco nemůžete koupit, jsou to zkušenosti, které postupně formují váš život. Ani nemusíte být experti na duchovno, aby bylo zřejmé, že před zkušenostmi stojí myšlenky a práce s nimi. Myšlenky, to jsou i fantazie a fantazie, to je velká část spokojeného milostného života. Je meditace tou nejsnazší cestou, jak mysl ovládnout ve svůj prospěch? Vyplatí se do ní investovat čas? A jaké jsou druhy meditace a kolik času to vlastně všechno zabere?


VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

Jak své partnerce ukázat, že ji opravdu hluboce milujete? Výběrová čokoláda nebo víno na svátek zamilovaných? Zapomeňte na tisíckrát ohrané dárky a ukažte, že Valentýn je místo nudné komerce možností, odhodit stereotyp a předvést vaší partnerce, jakou fantazií disponujete. Zde je souhrn plný drzých a žhavých sexuálních nápadů, které vaše vnitřní já pomohou uvolnit a umožní se navzájem zase o něco více poznat.


CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

Lednové dny, kdy opadané vánoční stromky stojí už dávno u popelnic, stávají se každoročně dle mnohých statistik krizovým obdobím a zatěžkávací zkouškou pro partnerské vztahy, jejichž část pravidelně do únoru nevydrží a Valentýn přijde již s „křížkem po funuse“. Jsou to jen otřepané fráze, nebo jde o fakta? Planým poplachem bychom se nezabývali a neztráceli čas k sepsání článku. Že je leden nejčastějším měsícem rozchodů je prostě fakt! Zjistili jsme, co si o tom myslí psychologové, proč se tomu tak děje, ale hlavně přicházíme se zásadami, díky kterým se váš vztah do lednových rozchodových statistik nezapíše.