VITO LIFE - Třezalka tečkovaná 400 mg, 100 tobolek

2942 trezalka web
2942 trezalka web
Preis
10,87 €

Hersteller

Produktcode
3137

Není skladem Watch availability
ks

Doplněk stravy | 
Třezalka je léčivá bylina přispívající k duševnímu zdraví a dobré náladě. Blahodárný vliv má však i na naše ledviny a kardiovaskulární systém. Mehr

Třezalka tečkovaná je léčivá bylinka s výrazně žlutou barvou a mapou rozšíření v Evropě, Africe i Asii. Jakoby si užívala odraz žluto-zlatého slunce na svém stejně zabarveném květenství - daří se totiž zejména na slunných místech v nižších a středních polohách. Třezalka je jednou z nejčastěji používaných bylinek v různých bylinných směsích, a není vůbec divu - její příznivé účinky na náš organismus jsou neopomenutelné.

Třezalka obsahuje řadu látek, které mají prokazatelný příznivý biologický účinek. Jedná se například o flavonoidy, hypericiny, třísloviny, procyanidy, xanthony, esenciální oleje neboli silice či fenolické sloučeniny.

Pravidelné užívání doplňku stravy třezalka přispívá k normálnímu trávení a normální funkci ledvin a močových cest, či správnému stavu pokožky a normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému. Doporučuje se rovněž při spánkových poruchách, protože příznivě působí na naši náladu - přispívá k duševnímu zdraví a emoční rovnováze, ideální je pro relaxaci a podporu pozitivní nálady. I proto můžeme s touto bylinkou pozorovat kvalitnější spánek.

Doporučené dávkování: 2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Hypericum perforatum 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.