VITO LIFE - Schizandra čínská, 100 tobolek

Preis
10,50 €

Hersteller

Produktcode
2567

Skladem
ks

Doplněk stravy | 
Dřevitá liána s jedlými bobulkami podporující mentální pohodu. Patří mezi adaptogeny a antioxidanty. Mehr

Schizandra čínská je široké veřejnosti známá hlavně pod názvem magnolka, klanopraška čínská a čínský citroník. Tato popínavá rostlina, přesněji řečeno dřevitá liána má původ až v daleké východní Asii. Tvoří plody v podobě červených bobulek, které jsou jedlé a bohaté na účinné látky. Jejich chuť je však výrazně kořeněná, proto se místo konzumace využívají hlavně jako originální koření.

V plodech klanoprašky čínské se nachází řada prospěšných a účinných látek - kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina vinná, pryskyřičnaté látky, ale především adaptogenní látky - takzvané schizandriny, které se vytváří v semenech. 

Pokud vás zajímají rostliny, patřící mezi adaptogeny a antioxidanty, jste u této asijské liány na správném místě. Navíc při dlouhodobém užívání můžete zažít pravou mentální pohodu a nesmíme opomenout ani blahodárné účinky na normální trávení, funkce jater a dýchacího systému. 

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně, zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Schisandra chinensis 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.