VITO LIFE - Echinacea 400 mg, 100 tobolek

2909 echinacea web
2909 echinacea web
Preis
8,88 €

Hersteller

Produktcode
3106

Skladem
ks

Doplněk stravy | 
Třapatka nachová je bylina s mnoha příznivými účinky, mimo jiné příznivá pro přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Mehr

Třapatku nachovou - okrasnou, růžovokvětou rostlinu z čeledi hvězdnicovitých máte možná na zahrádce i vy a ani o tom nevíme. Tato bylinka se totiž nevyznačuje pouze svými mocnými a příznivými účinky, ale i oku lahodícím, velkým květem. Znát ji potom můžeme i pod jménem Echinacea. Její původ bychom hledali na Středozápadu Spojených států amerických, k nám do Evropy se Echinacea dostala coby okrasná květina.
Třapatka obsahuje takové účinné látky, jako jsou například alkamidy, flavonoidy, esenciální oleje, polysacharidy či glykoproteiny, dle výzkumů je potom nejúčinnější částí rostliny kořen.
Působení Třapatky nachové na náš organismus je opravdu pozoruhodné - má příznivý vliv na náš imunitní systém - přirozenou obranyschopnost a i proto se velice hodí doplňovat v chladných zimních měsících, kdy je obecně větší výskyt nachlazení a bakterií ve vzduchu. Přispívá také k normální funkci horních cest dýchacích, stejně jako k normální funkci dolních močových cest.

Chcete vědět, jak podpořit imunitu? Přečtěte si naše tipy v článku Top 5 doplňků stravy na posílení vaší imunity.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně (ideálně ráno), zapít dostatečným množstvím tekutin

Složení: Echinacea 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.