Jak si užít Silvestr ve dvou doma

Letošní konec roku nám s oslavami nedává moc na výběr. Čas, který je kromě svátku nového roku svátkem přátelství, společných radostí a neopakovatelných zážitků snad úplně poprvé v historii od 2. světové války nemůžeme prožít tak, jak by mnozí z nás chtěli. Pokud vám bujará zábava ve společnosti spousty lidí nic neříká a jste rádi doma, pravděpodobně nad současnou situací mávnete rukou. Naopak, jestli jste společenští a milujete kolem sebe partu přátel nebo poznáváte rádi nové lidi, bude poslední prosincový den, poslední den tohoto roku tím, na který asi moc rádi vzpomínat nebudete. My vám však přinášíme dobré důvody, proč stojí i Silvestr doma za to. Hlavně pokud je společností vaše partnerka či milenka. Spousta zábavy a vzrušení vás čeká i v teple obýváku!

Zapomeňte na to, že kdo zůstává doma je suchar. Vymysleli jsme pro vás spoustu zábavných i bláznivých nápadů, které jde realizovat pod vlastní střechou. Uvidíte, že to může být zatraceně sexy, vášnivé a zároveň se navzájem ještě lépe poznáte, otevřete vlastní niterní světy a možná i zbouráte některá tabu. Protože – co jinak? Silvestr bude letos definitivně bez půlnočních venkovních oslav. Vláda od 27. prosince vyhlásila tvrdý lockdown, který zahrnuje zákaz vycházení od devíti večer do pěti do rána. Výjimka nebude platit ani pro 31. prosinec - bum a hotovo, praštili do stolu naši ústavní činitelé. Naštěstí, řekněme si na rovinu, vzdát se pozlátka a kouzla typického silvestra neznamená, že neusilujeme o krásný zážitek. Možná stejně přišel čas, kdy jste pro bujaré párty a neřízené alkoholové opojení stáváme moc staří, a jak to říct...důstojnější? A víte co? Vždyť stejně o nic nejde... je to jen další den v roce, kterých bude ještě spousta. Ale OK - slíbili jsme tipy, takže tady jsou! Odshora dolů přihořívá!

silvestr3

  1. Objednejte si super jídlo a neváhejte se rozšoupnout!

Podpořit některou z oblíbených restaurací je skvělý nápad. A proč rovnou ne nějakou z luxusních, kolem které jste dlouho chodili a říkali, že by bylo skvělé někdy ochutnat jejich úžasná jídla? Nezapomeňte však objednat jídlo s předstihem. Hrozí totiž, že na večer bude jídlo objednávat obrovská spousta lidí. Zároveň, když objednáte brzy, budete mít větší šanci, že podnik vyhoví některým speciálním přáním, která si můžete zkusit klást, aby byl výsledný zážitek z domácího královského hodování opravdu nezapomenutelný.

 

  1. Vytvořte playlist písniček, které vás bavily v dětství

Vrátit se do dětství zavání absolutní zábavou a nostalgií. Tak neváhejte odhodit vážnou dospělou tvář a uspořádejte večer, kdy budete společně řádit jako bezstarostné děti. Nejlépe vám k tomu pomohou písničky, na které máte skvělé vzpomínky. Určitě si vybavíte pecky, které frčely na základní nebo na střední škole, ze kterých holky šílely a kluci si připadali jako praví drsňáci. Takový večer nejen, že se zasmějete, královsky pobavíte a zároveň společně zavzpomínáte. Vaše srdce společně zaplaví nostalgie, která umí vztah jenom ucelit.

 

  1. Vařte společně orientální jídla

Vařit orientální jídla je akční a zábavné. Vůně koření, zdravé potraviny, originální chutě a často i rychlost přípravy zaručuje akčnost celého “procesu”. Takový plán ale vyžaduje přípravu. Nezapomeňte pár dní před Silvestrem prozkoumat zajímavé recepty a nakupte všechny potřebné potraviny dopředu. Možná budete muset navštívit i nějaký více specializovaný obchod, kde mají odpovídající koření nebo typ luštěnin. Orientální vaření z naší zkušenosti baví i ty, které běžné vaření nadmíru nudí. Také koho by bavilo dělat knedlíky a plácat těsto, že? Neváhejte jídla připravit i více, ať můžete ochutnávat. Další den tak můžete překvapit rodiče nebo přátele, že jim přinesete ochutnávku a rozdělíte se.

 

  1. Nalepte po domě silvestrovská přání, aniž byste si je řekli napřímo

Máte doma lepící papírky? Jestli vás běžné stolní hry nebaví, může být skvělou náhradou lepení silvestrovských přání po různých místech domácnosti. Jak to celé uspořádat? Na stranu papírku, která má lepicí proužek, napište přání k novému roku. Může tam stát, že chcete příští rok podniknout více společných dovolených, koupit si spolu nové auto nebo se jenom častěji vzájemně dotýkat a milovat. Papírky nalepte na stěnu, ať není vidět, co se tam píše a před půlnocí zahajte průzkum domu. Pro vás i pro partnerku bude úžasné vidět na co druhý myslí a co plánuje do budoucna.

 

  1. Pořiďtě si Polaroid a foťte po celý večer divoké fotky

Polaroid přináší úplně jiný zážitek z focení. Přitom je mezi námi spousta těch, kteří tuhle zábavu ještě na vlastní oči nezažili a nevyzkoušeli. Vymyslete si kostýmy, různé vtipné převleky nebo předvádějte zábavné pózy a nafoťte album, na které jen tak dlouho nezapomenete. Samozřejmě lze sklouznout i k odvážným fotkám, které vás oba na při silvestrovském večeru pořádně nažhaví.

 

  1. Uspořádejte taneční mejdan

Jste mistři v tanci nebo jste netancovali už roky, a tak trochu se stydíte? Hoďte všechno za hlavu a i kdybyste byli ti největší dřeváci, jakože určitě nejste, vytvořte v pohodlí obýváku na silvestrovský večer taneční parket se vším všudy. Pořiďte nebo si půjčte světelnou techniku, stejně tak si sežeňte pořádné audio a vytvořte playlist, který k tanci přímo vybízí. Na internetu je navíc spousta videolekcí tance, což se může taktéž hodit. A pokud máte s rytmem problémy, uvidíte, že se ještě o to víc ve finále zasmějete s partnerkou oba. Také zkuste napodobit taneční kreace z filmových hitů či nějaké opravdu smyslné a sexy taneční styly.

meditace2

  1. Vytvořte domácí wellness

Vytvořte v pohodlí a teple domova hotové wellness studio. A neznamená to, že pro dosažení potřebujete utratit tisíce. Partnerku tímhle rozhodně dostanete, protože která žena by nebyla ráda hýčkána? Nakupte éterické oleje, léčivé soli do koupele, svíčky a vonné tyčinky. Přineste si z terasy lehátka, z konferenčního stolku vytvořte masážní lůžko a dejte vychladit výběrové víno. Společná koupel, vzájemná masáž a následná relaxace zaručí skvělé chvilky, které můžete posunout i v pěkně vášnivé milování.

 

  1. Zatopte, udělejte útulno a užijte si celý večer nazí

Nahota vede k poznání, odbourávání zábran a postupnému odhození veškerého studu. Přitom je od počátku věků tou naší největší přirozeností, která se současně zbytečně tabuizuje. Pokud s partnerkou cítíte, že je mezi vámi ještě nějaký stud, zkuste se ho zbavit naprostou otevřeností, kterou nahé tělo dokonale představuje. Nechte jeden den společenské standardy stranou a nalaďte se na notu spirituality, pěkně v teple vyhřátého obýváku, kde vám nejlépe.

 

  1. Pořiďte si pár erotických pomůcek a uspořádejte večer experimentování

Kdy jindy zbourat zábrany, než v některý ze slavnostních dnů, mezi které Silvestr rozhodně patří. Domluvte se na tom s partnerkou vzájemně, ať nikdo z vás není překvapený a zkuste se vydat naplnit i ty nejniternější touhy, o kterých jste mezi sebou dosud jenom mluvili při intimních chvílích. Zároveň si do budoucna zpestříte milostný život a nestane se, že byste spadli do stereotypu. Získáte spoustu zkušeností, díky kterým bude vaše milování pokaždé jedinečné a mnohem rozmanitější. Důležité je při takovém večeru být maximálně otevření a dokonale si věřit, čímž zamezíte, aby se z některých zkušeností nestaly negativní vzpomínky a momenty, které kvůli nabourané důvěře nebudete vy nebo vaše partnerka chtít už znovu praktikovat.