Характеристики, които жените ненавиждат у мъжете. Не ги обезкуражавайте с тези грешки!

Характеристики, които жените ненавиждат у мъжете. Не ги обезкуражавайте с тези грешки!

Забелязвате ли, че понякога ние не разбираме жените и те не разбират нас? Сблъсъкът между мъжките и женските принципи се случва във взаимоотношенията, на работното място и по време на социални събития. Накратко, не е необичайно всеки от половете да мисли и действа по малко по-различен начин. С рационални обяснения ще докарате жената до абсолютна скука, а тя от своя страна ще ви умори с емоционални разкази. Но има и много по-лоши неща, които можете да направите на една жена и които буквално ще я вбесят, така че следващия път тя няма да ви прости дори скучните обяснения, които иначе би преглътнала и изтърпяла, точно както правят много жени, оценяващи мъжете за съвсем други качества. В тази статия обаче ще ви разкрием един съвсем различен спектър - а именно качествата и навиците, които определено винаги трябва да избягвате пред жена.


DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

DROBNOSTI, DÍKY KTERÝM BUDETE O MNOHO ATRAKTIVNĚJŠÍ

Sebevědomí, rozhodnost, smysl pro humor, vnímavost - jedny z nejdůležitějších pilířů k tomu, být pro ženu atraktivní, aniž byste nutně potřebovali tvář adorovaného filmového herce a postavu fitness modela. O těchto vlastnostech jsou popsány snad tisíce stran. Pracujete na nich i vy, ale stále se moc nedaří vystoupit ze svého stínu, ze svého starého já? Možná, že zapomínáte na některé detaily, drobnosti, díky kterým budete pro ženy atraktivnější. Ostatně taková drobnost se nakonec může stát trumfem ve vašem rukávu.


Откъде знаеш, че той те иска? Сигнали, по които можете да разберете, че той иска да флиртува

Откъде знаеш, че той те иска? Сигнали, по които можете да разберете, че той иска да флиртува

Лято е - най-доброто време за запознанство. Фестивалите на открито, партитата, баровете с басейни, активните почивки и свободното време са подходящи за контакти с нови жени. Вие сте от тези, които успяват да хванат възможността за ръка, или сте малко нерешителни и се чувствате несигурни, но в същото време нетърпеливи? Можете ли да разпознаете сигналите, когато една жена ви иска, когато иска да се забавлява или дори да направи нещо по-приключенско тази вечер? И обратното - можете ли да четете между редовете, когато това е безполезно усилие? Елате и научете как лесно да разпознавате сигналите за флирт, които жената казва: Вдигни ме!


Как да преминете на следващо ниво в интимния си живот от точката на замръзване

Как да преминете на следващо ниво в интимния си живот от точката на замръзване

Всеки от нас в някакъв момент стига до момента, в който осъзнава, че интимният му живот преживява клинична смърт и е в точката на замръзване. Това е просто нормално развитие, животът не винаги е розов. Раздяла, криза в отношенията, проблеми в семейството или в работата - всичко това е реално, може да се случи и напълно да повлияе на вашия живот. Как да укрепите себе си и взаимоотношенията си? Опитайте го само чрез по-добър секс! Но как да го направим? Научете всичко най-важно в следващите съвети.


Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Vyplatí se meditace a práce s myšlenkami i pro milostný život?

Jestli si něco nemůžete koupit, jsou to zkušenosti, které postupně formují váš život. Ani nemusíte být experti na duchovno, aby bylo zřejmé, že před zkušenostmi stojí myšlenky a práce s nimi. Myšlenky, to jsou i fantazie a fantazie, to je velká část spokojeného milostného života. Je meditace tou nejsnazší cestou, jak mysl ovládnout ve svůj prospěch? Vyplatí se do ní investovat čas? A jaké jsou druhy meditace a kolik času to vlastně všechno zabere?


VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

VALENTÝN ORIGINÁLNĚ? NÁPADY NA SEXY ZPESTŘENÍ SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

Jak své partnerce ukázat, že ji opravdu hluboce milujete? Výběrová čokoláda nebo víno na svátek zamilovaných? Zapomeňte na tisíckrát ohrané dárky a ukažte, že Valentýn je místo nudné komerce možností, odhodit stereotyp a předvést vaší partnerce, jakou fantazií disponujete. Zde je souhrn plný drzých a žhavých sexuálních nápadů, které vaše vnitřní já pomohou uvolnit a umožní se navzájem zase o něco více poznat.


CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

CO UDĚLAT, ABY NEBYL LEDEN MĚSÍCEM ROZCHODŮ

Lednové dny, kdy opadané vánoční stromky stojí už dávno u popelnic, stávají se každoročně dle mnohých statistik krizovým obdobím a zatěžkávací zkouškou pro partnerské vztahy, jejichž část pravidelně do únoru nevydrží a Valentýn přijde již s „křížkem po funuse“. Jsou to jen otřepané fráze, nebo jde o fakta? Planým poplachem bychom se nezabývali a neztráceli čas k sepsání článku. Že je leden nejčastějším měsícem rozchodů je prostě fakt! Zjistili jsme, co si o tom myslí psychologové, proč se tomu tak děje, ale hlavně přicházíme se zásadami, díky kterým se váš vztah do lednových rozchodových statistik nezapíše.