Jak své partnerce ukázat, že ji opravdu hluboce milujete? Výběrová čokoláda nebo víno na svátek zamilovaných? Zapomeňte na tisíckrát ohrané dárky a ukažte, že Valentýn je místo nudné komerce možností, odhodit stereotyp a předvést vaší partnerce, jakou fantazií disponujete. Zde je souhrn plný drzých a žhavých sexuálních nápadů, které vaše vnitřní já pomohou uvolnit a umožní se navzájem zase o něco více poznat.

Čtrnáctý únor je koneckonců nejromantičtější a nejsmyslnější den v každém roce. Letos je navíc dost výjimečný tím, že platí spousta omezení z důvodu pandemie covid-19. Nevěšte hlavu, naše nápady vám umožní užít si Valentýna i při lockdownu! Jak se připravit? Ujistěte se, že je vaše partnerka otevřená kreativním, vzrušujícím a novým nápadům, jak si vztah zpestřit. Už pár dní před svátkem zamilovaných se snažte téma nakousnout, nenápadně partnerku připravit, nechat jí přemýšlet, představovat si - doslova ji vzrušte myšlenkami, které do Valentýna nepustí z hlavy. Tak zaručíte, že bude připravená.

 AdobeStock_255809284

Proměňte ložnici v nezbednou fantasy místnost

Nudí vás vzhled vaší ložnice? Ideální čas s tím něco udělat. A nemusí to stát pouze na svíčkách. Umístěte červená srdce (koupená nebo vystřižená z balicího papíru) po celé zdi. S uskupením svíček si pohrajte. Perfektně vypadá vyznačená cesta ze svíček k posteli, obrazce ze svíček, odrazy jejich světla v zrcadlech, která se vám budou hodit ještě později, uvidíte! Vymyslete, jak si pohrát se světlem a jeho atmosférou. Snahou je navodit intimní prostředí, kde se bude partnerka cítit pohodlně. Zároveň uvidí, že jste si dali se vším velkou práci a že vám na ní záleží. 

 

Použijte šátek

Když ztratíte jeden smysl, zvýší se vaše ostatní smysly. Totéž platí pro zavázané oči. Zavažte partnerce oči, aby se spoléhala jenom na své čichové, zvukové, dotykové a chuťové smysly. Můžete dokonce vyzkoušet test chuti se zavázanýma očima, pokud zvládnete připravit smyslné pokrmy, které budete společně později jíst. Zavázané oči se samozřejmě hodí i k předchozímu bodu, až partnerku do ložnice odvedete.

 

Staňte se mistry ve smyslné masáži

Že nevíte jak na to? Internet je plný videí, kterými se můžete inspirovat. A i když neznáte přesné pohyby či jejich intenzitu, nevadí. Nejdůležitější je, že máte vše co k masáži potřebujete – ruce, vyhřátou místnost a partnerku. Použít můžete kokosový tuk, který krásně voní a jde příjemně lízat a jíst. Výborné jsou i éterické oleje. Nejen, že některé éterické oleje voní příjemně, ale některé dokonce slouží jako afrodiziakum. Vůně, jako levandule, santalové dřevo, ženšen a šalvěj, zvyšují touhu a uspokojení. Jedinou jejich nevýhodou je, že neslouží pro vnitřní užití.

 

Vytvořte navzájem vyzývavé oblečení 

Nudí vás některé věci z šatníku? Možná je škoda vyhodit, když víte co s nimi. Výroba erotického prádla nemusí být nic složitého, nic, na co potřebujete profi švadlenu. Použít nůžky na správných místech, nechat odhalit část těla, která bývá povětšinou skrytá, zkrátit, co bylo moc dlouhé nebo se zahalit do průsvitné látky. Doma bývá spousta věcí, které lze využít a i jejich hledání, fantazírování, může být zábava. Cesta je cíl! Není vždy nutné něco dalšího kupovat.

 

Napište své fantazie

Vyslovení vašich fantazií nahlas může být nervy drásající. Napsat je na papír je naopak uvolňující. Řekněte o této výzvě své partnerce několik dní dopředu, ať má čas přemýšlet i ona. Fantazie promítnuté na kus papíru můžete vhazovat do schránky nebo do obálky, kterou si společně na svátek zamilovaných vyměníte a otevřete. Není to jen valentýnský sexuální nápad, ale je to rozhodně skvělý čas na to, abyste se opět o něco lépe poznali a posunuli vzájemnou intimitu.

 

Sexujte po zprávách

Během dne si s partnerkou navzájem posílejte super žhavé zprávy, sms, stručné maily, Whatsapp...cokoliv, kde jste ve spojení, abyste si vytvořili napětí později na večer. Jakmile se konečně uvidíte, bude tu tolik vzrušení, že nebudete schopni odolat.

valentyn (2) 

Jezte jídlo z těla toho druhého

Filmová klasika, ale přitom zapomenutá aktivita z reálného života. Jaká škoda! Rozhodněte se pro kousavé jídlo, jako je sushi nebo hrozny, nebo si dejte sladké dezerty, jako je šlehačka, čokoládový sirup nebo zmrzlina. Vždy je lepší zvolit něco drobného, s čím si jde jednoduše hrát a co dobře drží na těle a v různých jeho záhybech. Použijte svá ústa i ruce, protože dotek je to, co vzrušuje!

 

Experimentujte s kontrolou orgasmu

Kontrola orgasmu je, kdy orgasmus opakovaně zpožďujete, hlídáte hranici před jeho “spuštěním”. Přiveďte se na pokraj orgasmu, nechte snížit intenzitu a pak opakujte totéž. Díky tomu bude orgasmus nejen intenzivnější, ale sex vydrží déle. Změna hloubky je jednoduchá technika, která je ve výsledku velice účinná a úplné zastavení je spolehlivě fungující technika poslední záchrany. Nejtěžší je naučit se poznat, jak na tom vaše okamžité vzrušení vlastně je. Zároveň si ověříte, jak vás partnerka už dobře zná.

 

Absolvujte tantrickou sexuální noc

Co je tantra? Tantra ztělesňuje propojení všeho. Jde o sexuálně otevřený, kreativní proces, plný uctívání a vzájemného laskání. Užívání si každé sekundy a každého milimetru těla toho druhého. U tantrického sexu se přímo říká, že muž pokládá svou ženu za vtělenou bohyni Šakti, žena zase muže za boha Šivu. Zážitek tak může být přímo božských rozměrů. Jak do toho proniknout? Na internetu najdete spoustu tantrických her, které vás oba navedou správným směrem. Tantra pro vás bude něco víc, než jen pouhé zkoušení nových sexuálních pozic. I u těch, které dobře znáte, možná objevíte něco víc...oba!