Život je plný stereotypů. Od těch běžných, které velkou část společnosti potkávají v práci, až po ty mnohem intimnější, jejichž místo je situováno do ložnic. I z rajcovní nahoty se postupem času může stát nijak překvapující standard. Nahota je sice skvělá, ale má jednu nevýhodu, která umí stereotypu nahrávat. Nedává moc prostoru pro fantazie. Dnes je to navíc umocněno všudypřítomnou běžností nahoty, a tak už odhalené tělo mnohdy nedokáže natolik vzrušit a ohromit. Co se to vlastně stalo? A má v současnosti erotické prádlo větší potenciál zažehnout uvadající jiskru v sexuálním životě než kdy dříve?

Určitě dáte zapravdu, že při prvním sexu s novou ženou nad jejím prádlem zrovna moc neuvažujete. Hlavně, už aby bylo rychle dole, hlavně už abyste jí mohli hladit a laskat celou nahou. Co na tom, jestli měla krajkové kalhotky, brazilky nebo uzoučká tanga. Všimli jste si vůbec, jaké prádlo na sobě měla? Nejspíš byla tma nebo šero, protože jste se oba ještě trochu styděli. Možná jste byli opilí, ale hlavně dost možná vskutku nervózní, jak to při prvním sexu dopadne. Spoustu párů se shodne, že jejich první sex byl vzrušující asi tak jako summit Evropské unie a starali se při něm jenom o to, aby sami něco nepodělali a celý ten vzácný okamžik nevyšel tak trochu v trapnost a totální strnulost.

Tohle všechno se postupem času, kdy se vztah prohlubuje, mění. Určitě znáte období prvního půl roku nebo roků šílené zamilovanosti, kdy odhodíte veškeré zábrany a milujete se jako divoká zvířata. Možná však znáte i pomyslný zlom, kdy si po delší době vztahu uvědomíte, že ze všeho nějak vyprchává ona původní jiskra. A věřte, že stereotyp v intimním životě není nic neobvyklého. Vždyť za ním stojí velká část rozchodů a ještě větší část nevěry. Ptáte se někdy sami sebe, kam zmizelo původní intimní vzrušení? Nepřijde vám partnerka už tak sexy jako dřív? I když před vámi stojí celá nahá a hraje si se svým tělem? Pak je načase přemýšlet, co udělat pro to, aby do vaší ložnice znovu přišla fantazie, očekávání a příjemné napětí.

Sexy prádlo má více benefitů, než se může zdát

Erotické hračky jsou sice fajn a je jich na trhu nepřeberné množství, ale ve většině případů jsou k užitku pouze tehdy, když už máte sex. Vy s partnerkou však potřebujete nejprve mít na sex vůbec chuť. Po dildech, venušiných kuličkách nebo kolících s téměř stoprocentní mírou pravděpodobnosti sáhnete pouze během dovádění, aby bylo ještě lepší a intenzivnější. Snažit se vzájemně pořádně nažhavit byste se ale měli už dávno předtím. I proto může být erotické prádlo tak přínosné. 

A nejde pouze o vizuální uspokojení nás mužů. Sexy set dokáže stejně pozitivně působit i na psychiku samotné ženy bez přítomnosti partnera. Umí totiž poměrně razantně zvýšit sebevědomí. V současnosti je na výběr opravdu velká řada oblečků a už dávno nejde pouze o záplavu krajek všech typů a provedení. Originalitě se meze nekladou a lze uspokojit snad všechny představy a choutky. 

Když se žena v sexy oblečení bude cítit nejen více sebevědomě, ale zároveň i komfortně a tak nějak “výjimečně”, je vyhráno a zároveň zaděláno na pořádný tlak ve vašich trenýrkách. Žena, která se bude cítit více sexy a sebevědomě bude zároveň mnohem víc otevřená všem možným hrátkám. Na nositelku pak dokáže vhodné prádlo působit až terapeuticky. A o pumpování endorfinů na nás muže ani nemluvě.

Znát její velikost je důležité, ale připravte se, že některé prádlo je hodně pružné

Než vůbec začnete nákup sexy spodního prádla nebo erotických kostýmů pro svou přítelkyni nebo manželku řešit, měli byste znát její velikosti - raději. Nákup regulérního spodního prádla - podprsenky a kalhotek špatné velikosti bude znamenat, že veškerá vaše tvrdá práce s výběrem byla naprostá ztráta času a vy určitě nechcete působit amatérsky, takže se ujistěte, že znáte její velikosti, než začnete nakupovat.

Existuje několik decentních způsobů, jak tyto informace zjistit. Nejjednodušší způsob je rychle prohledat její šuplík se spodním prádlem, abyste viděli přesné velikosti prádla, ale pokud to není možné, můžete se pokusit o rychlý pohled, až si je ve vaší společnosti sundá.

Další metodou je zkontrolovat partnerčiny džíny kvůli přesnému měření jejího pasu. Jediný způsob, jak zjistit velikost podprsenky však zůstává zkontrolovat podprsenku samotnou. 

Menší výhodu má vyloženě erotické prádlo a rajcovní kostýmky. Ve většině případů jsou extrémně strečové a není třeba je produkovat v mnoha velikostech. Pružné prádlo vždy lépe vypasuje všechny ženské křivky. Velmi v tomto pomáhají syntetické materiály, které jsou vždy více elastické než přírodní vlákna. Samozřejmě v takovém prádle nelze být hodiny nebo v něm dokonce spát. 

Nebojte se okořenit si svůj sexuální život. Do vztahu to přinese jen pozitiva. Teď už nepřeje nic míň než spoustu nezapomenutelných nocí!