Řada mužů se neumí žen správně dotýkat. To platí při uvolněném kontaktu ve společnosti, ale i doma, v ložnici. Výsledek? Nejčastěji jsou výsledky 2: při seznamování skončíte jako kamarád namísto milence a ve vztahu neumíte ženu dlouhodobě uspokojovat, protože se jí neumíte dotýkat na správných místech, správným citem a ve správnou chvíli. Jak vlastně vypadá taková erotická mapa ženského těla? Jaké doteky ženu zaručeně rozžhaví?

Dotykům při randění se budeme věnovat třeba příště. V tomto článku vám chceme povědět spíše o těch erotogenních zónách, které musíte mít v hledáčku při předehře nebo při snaze v ženě podnítit touhu po sexu. Ženské tělo je pokryto hned několika opravdu citlivými oblastmi, o nichž byste měli jevit zájem, pokud chcete být při milování úspěšní a takoví, že sex s vámi ženu nikdy neomrzí. Spoustu mužů u žen vidí jako body k zažehnutí vzrušení pouze ústa, ňadra, zadek a rozkrok. To je ale vážně fatální chyba – s tímto přístupem u každé partnerky brzy skončíte jako extrémně předvídatelný muž, který nemá nápady, neumí si hrát, není vynalézavý. Takový sex pak nestojí za nic. Zkrátka se zaseknete u pouhého běžného milování s jasně definovaným začátkem, průběhem a koncem - vyvrcholením.

Víte co? Ten časový úsek před samotným milováním může být mnohem více vzrušující zábava, než si myslíte. Když přesně znáte erotogenní zóny, můžete stimulovat vysokou sexuální odezvu, následně ji trochu brzdit - zkrátka dělat celý proces mnohem více živelným. Ženy tohle milují. Vážně. Ženy milují, když víte, kde přesně se jich v jakou dobu dotýkat a hlavně když si nemohou být jisté, s jakou intenzitou to budete provádět. Tato nevědomost, momenty překvapení a zvratů vedou ve výsledku k mnohem lepším orgasmům. Ženu vlastně tak trochu “natřesete” jako šampaňské, až zcela exploduje rozkoší. Dopřávat toto své partnerce vám zaručí milostný život, z něhož nikdy nevyprchá jiskra. To vám můžeme zaručit. Ale nyní k samotným bodům… Vybrali jsme záměrně ty méně obvyklé, přehlížené (neprávem!)

Podpaží

Možná se divíte, proč právě podpaží. Mysleli jste na něj někdy při předehře? Pokud nejste citlivka a dokážete překonat trochu potu a někdy ne dokonale oholené místo, umí být podpaží překvapivou erotogenní zónou. Přemýšlejte o tom takto: Ženské podpaží je velmi citlivé. Vždyť i pro mnohé z nás velmi lechtivé!

Zkuste to takto: Konečky prstů se nejprve lehce pohybujte nahoru a dolů, pak pohyb změňte na svižný kruhový pohyb, přičemž věnujte velkou pozornost tomu, co vyvolává nejlepší odezvu. Je to hravé, jisté, ale také svůdné.

Uši

Ačkoli jsou uši považovány za vysoce erotické, jsou často přehlíženy, což z nich dělá ještě žhavější místo. Vážně. Jak často partnerku lehce kousnete do ucha nebo ho lehce olíznete? A co samotné doteky? Uši jsou ve skutečnosti velmi citlivé na dotek, protože v nich existuje obrovské množství smyslových receptorů. Jak začít?

Během líbání můžete konečky prstů lehce obkreslit obrys ucha partnerky. Ohňostroj může odpálit právě jemné líbání a okusování. Může to být obzvláště silné a stimulující, když během toho pronikáte do partnerky. Hrátky s ušima mnoha ženám pomáhají vyvrcholit nebo zesílit jejich orgasmus.

Místa mezi prsty u nohou

Když se zaměříme na chodidla, další erotogenní zóna, na kterou lidé ne vždy myslí, je mezi prsty. Ostatně, vlastně téměř kterákoli oblast zde, na prstech u nohou, se může stát erotogenní zónou - stačí správný typ doteku. Je to dané tím, jak tenká, jemná a citlivá je kůže mezi prsty na nohou. Dává to smysl? Tahle partie může být pro vaší partnerku extrémně vzrušující!

A chcete-li toto místo stimulovat, začněte se smyslnou masáží chodidel zaměřenou na ultra citlivou pokožku mezi prsty. Másáž je v tomto případě skvělou cestou k tomu, naučit se s danou partií pracovat ve prospěch vzrušení.

Vnitřní strana stehen

Muži rádi hladí ženy po nohou, ale málokdo to umí dobře. Než půjdete rovnou na hlavní chod, než se přesunete do ženského klína, zkuste strávit trochu času drážděním vnitřních stehen vaší partnerky. Kůže je zde vysoce citlivá a plná nervových zakončení, což znamená, že je mimořádně citlivá na okusování, kousání a olizování. Pokud tohle dráždění chcete nakopnout na další úroveň, zkuste v těchto místech kroužit s kostkou ledu.  

Přechod zadku ve stehno

Se zadečky svých žen si ráda hraje spousta mužů. Plácání, výprask, masírování nebo dráždění análního otvoru - to je vlastně taková “klasika”. Část žen se za své zadečky stydí, myslí si, že nejsou moc hezké, vypracované, atd. a proto nemají moc rády, když se muž na tyto partie zaměřuje. Většinou je to dané jen nesmyslným marketingem, který ukazuje pouze “krásné” lidi bez chyb. Co tím chceme říct? Zkrátka pokud vaše partnerka hrátky se svým zadečkem zrovna nezbožňuje nebo je to pro vás moc “ohrané”, zkuste se přesunout do míst, kde se zadek spojuje se stehny. Tento prostor, záhyb, je také pekelná erotogenní zóna, se kterou stojí za to experimentovat.

Bradavky

Záměrně neuvádíme samotná prsa. S nimi si rád hraje každý muž. Mačká je, hladí, líže. Ale co samotné bradavky? Seznam erotogenních zón bez bradavek je jako pizza bez sýra: Prostě není kompletní. 

Jak to s bradavkami je? Přestože se citlivost bradavek u každého člověka liší, není pochyb o tom, že pokud jde o erotogenní zóny, jsou na seznamu vysoko. A ještě výš, pokud je umíte správně využít pro maximalizaci partnerčina vzrušení.

Některé ženy mohou mít dokonce bradavkový orgasmus bez jakéhokoli jiného typu stimulace. U bradavek je opravdu zásadní, jak si s nimi umíte hrát. A také, v jakém období.

Nervová citlivost se totiž může lišit, zejména během menstruačního cyklu nebo těhotenství. Je důležité s partnerkou komunikovat o tom, kdy vnímá své bradavky citlivé. Zatímco některé ženy milují štípání a kroucení bradavek, jiné se spokojí pouze s jemným otěrem nebo olíznutím. 

Zátylek

V zátylku a celkově vzadu na krku je tolik nervových zakončení, že stačí lehký dotek k tomu, aby většina žen začala být divoká. Zkuste se na zátylek během líbání mnohem více zaměřit - lehce přejeďte konečky prstů nahoru a dolů po krku. Sledujte reakci. Líbí se? Pokračujete. Zkoušejte různou intenzitu. Nebo tohle místo rovnou začněte líbat! To způsobí bouři!

Pahorek

Jak se vaše partnerka “tam dole” upravuje? Pokud je její pahorek - ohanbí místem, kde si dává na úpravu a vzhledu hodně záležet, možná je to i podvědomá výzva k tomu, abyste se právě tohoto místa více dotýkali.

Oblast nad stydkou kostí může být při správné stimulaci vážně elektrizující místo. Ženský pahorek je totiž propojen pomerně zásadně s genitáliemi a tím i sexuální odezvou díky citlivým nervovým zakončením a žlázám, které emitují feromony (chemikálie, které ženské tělo produkuje a které mohou vyvolat sexuální touhu).

Chcete-li tohle místo pořádně aktivovat, začněte partnerčin pahorek masírovat - klidně jen lehkým tlakem. Může to působit na zvýšení vzrušení velmi rychle! Lehké masírování kůže mezi prsty nebo to, že budete kůži pahorku jemně cucat a tahat v mnoha ženách vyvolá určité pocity brnění. A to je sakra dobrá cesta k pozdějšímu velmi silnému orgasmu!

Tak co na tyto body říkáte? Zaměřte se na ně, hrajte si a uvidíte, jak vaše partnerka zareaguje! Přejeme, ať tyto hrátky prohloubí váš milostný vztah.