Sebevědomí, rozhodnost, smysl pro humor, vnímavost - jedny z nejdůležitějších pilířů k tomu, být pro ženu atraktivní, aniž byste nutně potřebovali tvář adorovaného filmového herce a postavu fitness modela. O těchto vlastnostech jsou popsány snad tisíce stran. Pracujete na nich i vy, ale stále se moc nedaří vystoupit ze svého stínu, ze svého starého já? Možná, že zapomínáte na některé detaily, drobnosti, díky kterým budete pro ženy atraktivnější. Ostatně taková drobnost se nakonec může stát trumfem ve vašem rukávu.

Zapomínáte na své vlastní vášně

Uvědomte si, jestli při honbě za budováním sebedůvěry a dalších vlastností atraktivního muže nezapomínáte tak trochu na sebe a své koníčky. Především ty ženy, které si jsou vědomé svých kvalit, hledají muže na jejich úrovni a nejlépe úrovni vyšší. Proč? Chtějí ke svému partnerovi vzhlížet a zároveň ho podporovat v tom, co miluje. Pokud jste zvyklí upnout se na samotnou ženu a nic moc kolem toho nedělat, dát stranou své hobby a přátele, bude tím pravděpodobně více strádat žena, protože nabyde dojmu, že si jí až přehnaně stavíte na pomyslný piedestal. Věřte tomu nebo ne, ale ženy mají vyvinutý speciální smysl a dokáží vás odhadnout velice dobře už na prvním rande. Rozhodně budete působit lépe, když začnete zapáleně mluvit o tom, čemu všemu se věnujete, jaké máte vášně a jak je váš život dobrodružný. Stanete se výzvou pro ženu. Pokud budete pouze sebevědomí, ale nic víc, prostě jako většina ostatních mužů, kteří se o danou ženu snaží, nikdy nevystoupíte z jejich řady.

poznámka - Nemusíte zrovna skákat padákem a věnovat se automobilovým závodům, abyste byli zajímaví. Vášnivě se zápalem lze mluvit i o sbírání známek nebo o hraní šachů. Klíčová prostě není samotná činnost, ale váš zájem v ní.

detail atraktivita

Šetříte s gentlemanskými gesty 

Výjimečně a zajímavěji než většina ostatních mužů můžete působit, pokud si osvojíte některá gesta vybraného, gentlemanského chování. Dobře je můžete nastudovat například ve starých filmech z dob, kdy se kult feminismu teprve připravoval na svojí popularizaci. Jedním z nenápadných problému dnešní doby se stalo zhrubnutí části společnosti dané hlavně tím, jak se na denním pořádku chovají reprezentanti nejen našeho státu. Příkladem může být třeba Donald Trump nebo Miloš Zeman. Nechceme působit jako jejich odpůrci ani příznivci, ale všimněte si toho, jakým standardem se stalo v jejich podání časté urážení svých politických soupeřů místo snahy o inteligentní dialog. Nepřijímejte tyto typy chování, namísto toho se naučte otevřít ženě s úsměvem dveře, pomoci jí do kabátu, představte jí při příchodu do společnosti, vypněte svůj telefon při rande a hlavně si ušetřete užití vulgárních a „macho“ výrazů.

Nevěnujete pozornost detailům své vizáže...

Vkusně se oblékat je super, stejně jako používat správnou řeč těla, ale co na tom, když vám z nosu trčí chloupky, jste cítit potem a pod nehty máte špínu. Žena dobře a rychle prokoukne, když se pod vrchní slupkou vašeho charakteru skrývá lajdák, který o sebe moc nedbá. Než si vybírat to nejdražší a nejmodernější oblečení, zkuste se častěji dívat do zrcadla. Možná zjistíte hned několik neduhů na vaší vizáži, jenž o vás v součtu vypovídají překvapivě hodně. Holení a péče o vousy je stejně důležitá jako čisté uši bez žlutého mazu, nos, ze kterého netrčí chloupky a příjemná vůně namísto potu. Vytvořte si v tomto ohledu rutinu, bez níž nevystrčíte paty z domu.

poznámka - Nebojte se svěřit do rukou profesionálů. Kadeřník, holič, pánská manikúra a pedikúra. To všechno jsou služby, za které se vyplatí jednou za čas utratit peníze. Zároveň získáte cenné názory, jak o detaily svého vzhledu pečovat a třeba vás ujistí i v tom, že se k vám současná vizáž zrovna moc nehodí.

Mimochodem velice nehezky působí také suché a odlupující se rty a mastná nebo naopak vyschlá pokožka.

detail atraktivita3

…a stejně tak hygieně!

Řekněme si to narovinu - zápach z úst je jednou z nejvíce neatraktivních věcí. Zrádné je, že si ho sami často ani neuvědomujeme. Přitom vaše ústa od vás moc nežádají. Zabilo by vás, kdybyste jim dali 5-10 minut denně soustředěné lásky? Doslova geniální je elektrický kartáček s časovačem, který umožňuje mít přehled o tom, jak dlouho si zuby čistíte. Pokud mezi zuby máte úzké mezery, kam se kartáček nedostane, použijte zubní nitÚstní voda a škrabka na jazyk by taktéž neměly chybět ve vaší výbavě.

Co takhle domácí úklid?

Důležitá otázka - počítáte vždy s tím, že naplánované rande může skončit se ženou v posteli u vás doma? Jestli ne, tak jak můžete věřit v úspěch? To se jdete na rande jenom vypovídat? Počítejte se všemi možnostmi! Nikdy nevíte, jak se situace může vyvinout, a proto nezapomínejte, mít u sebe doma uklizeno, i když nikoho jistě nečekáte. Mít uklizenou ložnici je ale málo. Nikdy nevynechejte koupelnu, záchod a kuchyň, ale nejlépe uklízejte pravidelně nehledě na rande a návštěvy.

poznámka - Pravidelné uklízení šlechtí, ale nezapomeňte také větrat. Vydýchaný a nevětraný vzduch si možná nemusíte uvědomovat, to však neplatí pro někoho cizího, kdo k vám vejde. 

detail atraktivita (2)

Vždy se dá zlepšovat!

Nezapomeňte, že jednou z nejatraktivnějších věcí je, když na sobě muž neustále maká, nestagnuje. Nejde o fyzické cvičení, ale o celkovou práci na sobě. Mezi ně patří i zmíněné detaily, které vám na vaší cestě mohou velice pomoci. A pokud zdravě žijete, dobře se oblékáte, slušně vystupujete a sebevědomí, sebedůvěra a rozhodnost vám není cizí, určitě jste na dobré cestě za tím, mít takový život, jaký si přejete a takové ženy, jaké si přejete! Čekají na vás, tak nezapomeňte na nic, co by vás v jejich očích mohlo zbytečně diskreditovat.